3, 2, 1… START!

3, 2, 1… START!

Nadszedł czas, żeby oficjalnie ogłosić start naszego bloga. O czym będzie? Wbrew pozorom płynącym z logo nie o rozwiązłym życiu autora i jego licznych kobiet, a o spostrzeżeniach naszej rodziny w formacie 2+1, czyli mama i córcia + tata (czy ktoś pomyślał przez moment o modelu w formacie mama i tata + dziecko? nie…). Pół żartem, pół serio. 😉 W najbliższym czasie może napiszemy krótko coś o sobie, raczej za wyjątkiem naszej małej panny, która w wieku lat dwóch nie opanowała jeszcze sprawnie sztuki posługiwania się klawiaturą (choć warto nadmienić, że często „pracuje” przy niej wraz ze mną). Zapraszam też na relację z naszego nadchodzącego krótkiego urlopu w Karpaczu, który zaczynamy od niedzieli. Do zobaczenia!


Super-tata, gadżeciarz, żużloholik, miłośnik kultury wysokiej (m.in. Luxtorpeda, Armia) i Kanonierów z północnego Londynu. Zawodowo bada niezbadane i kaleczy kod. Podczas zagranicznych eskapad tłumacz i pseudo-fotograf. Jego największym marzeniem podróżniczym jest przeżyć mecz na The Emirates (bo na Camp Nou już był).

KOMENTARZE

  1. Łukasz

    17 lutego 2015, 00:14

    Świetny pomysł z tym blogiem ! Przez chwilę też się zastanawiałem skąd taki tytuł, dopóki mnie nie olśniło że macie córkę 🙂 Życzę powodzenia i sporo frajdy w prowadzeniu Waszych zapisków. Ja na pewno będę tu chętnie zaglądał.

  2. M.

    17 lutego 2015, 17:38

    Dzięki, mam nadzieję, że starczy nam czasu, pomysłów i chęci, aby pisać względnie regularnie. 🙂

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *